Ergostyl
MEBLUJEMY
NA MIARĘ
Dołącz do nas

Kariera
  -  Kariera

Aktualne oferty pracy

Ergostyl Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną. Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar według projektu. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z klientem. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Projektant / Architekt wnętrz / Sprzedawca
  1. Zadania
    + projektowanie mebli na indywidualne zamówienie połączone z obsługą sprzedażowąWymagania
    + znajomość branży meblowej, w szczególności mebli kuchennych
    + ogólna znajomość techniczna budowy mebli
    + biegła znajomość programów graficznych
    + predyspozycje handlowe
    + zaangażowanie w pracyMile widziane
    + Prawo jazdy kategorii B
    + Doświadczenie w zawodzie
    + Wykształcenie kierunkowe lub odbyte kursyOferujemy
    + Elastyczny czas pracy
    + Motywacyjne wynagrodzenie
    + Samodzielne stanowisko
    + Praca z młodym zespole
    + Umowa o pracę
    + Atrakcyjne wynagrodzenie
Stolarz meblowy
  • Zadania
    + Prace w warsztacie meblarskim
    + Cięcie i obróbka płyt meblowych
    + Produkcja i montaż mebli z płyt wiórowych
    + Wyjazdy na montaże mebliWymagania
    + Komunikatywność
    + Otwarty umysł
    + Umiejętność logicznego myślenia
    + Podstawowa znajomość matematyki
    + Dbałość o jakość wykonywanych czynności
    + SamodzielnośćMile widziane
    + Legalne zatrudnienie
    + Okres próbny
    + Stałą pracę 5 dni w tygodniu
    + Możliwość odbycia szkolenia
    + Jednozmianowy system pracy (7-15)
Montażysta meblowy
  • Zadania
    + Montaż mebli na zamówienie
    + Profesjonalna obsługa Klienta

    Wymagania
    + doświadczenie w montażu mebli i kuchni
    + odpowiedzialność za terminowe i jakościowe wykonanie montaży
    + samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej
    + znajomość systemów okuć meblowych i dobra znajomość obsługi elektronarzędzi
    + umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej

    Mile widziane
    + Wykształcenie kierunkowe lub odbyte kursy

    Oferujemy
    + Prosty system pracy : odbierasz kompletne, sprawdzone zamówienie, montujesz, otrzymujesz wynagrodzenie
    + Ciągłość pracy i wynagrodzenia przez cały rok
    + Program wdrożeniowy obejmujący szkolenie produktowe i montażowe
    + Atrakcyjne stawki, proporcjonalne do nakładu pracy na montażu
    + Praca na najwyższej jakości materiałach
    + Wsparcie przy problemach na montażu – realizacje ekspresowe
    + Grafik dopasowany do dyspozycyjności grupy monterskiej
    + Możliwość rozwoju zawodowego

Jak aplikować?

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 501 371 885 w dni robocze: poniedziałek w godz. 10.00 – 19.00 od wtorku do piątku w godz. 9.00 – 17.00. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem zbieranych danych jest Ergostyl Sp. z o.o. ul. Kniaziewicza 125A, 87-100 Toruń (nr wpisu do krajowego rejestru sądowego KRS 0000362836 ).