Ergostyl
MEBLUJEMY
NA MIARĘ
Dołącz do nas

Search

Małe jednostki, które razem tworzą coś wielkiego.

Ergostyl

Krótko o nas

Poza salonem ekspozycyjnym nasza firma to także nowoczesny zakład produkcyjny z doświadczoną kadrą rzemieślniczą, parkiem maszynowym i infrastrukturą. Zarządza nim Tata, przykładając ogromną wagę do każdego szczegółu. I to jest nasza mocna strona – kilkadziesiąt lat doświadczenia i perfekcjonizm w każdym detalu.

Marka

Marka mebli, na którą stawiamy, to marka premium. Nie interesują nas półśrodki czy działania tymczasowe. Konsekwentnie realizujemy obraną strategię, pamiętając, że biznes rodzinny i podpisywanie się nazwiskiem pod produktami zobowiązuje nas do dbałości o każdy szczegół.

Indywiduzalizm

Świadczy o tym jakość wykorzystywanych materiałów,  szczegółowość wykonania, niezwykły design oraz funkcjonalność. Dzięki temu meble, które proponujemy, są ekskluzywne, a klienci, którzy się na nie decydują, odnajdują w nich własny styl.

Kompetencje

Zawsze podkreślamy, że naszej firmy nie tworzą bilanse i umowy, a ludzie, którzy z nami pracują. ERGOSTYL Sp. z o.o. spośród porównywalnej wielkości przedsiębiorstw z branży wyróżnia się tym, że jest firmą rodzinną. Wszystko, co potrafimy, nauczyliśmy się, obserwując przez 70 lat rynek, próbując nowych metod i udoskonalając nasze meble, tak, by były jak najwyższej jakości. Nasze podejście doceniają partnerzy rynkowi, dostawcy, handel branżowy i profesjonalni rzemieślnicy, z którymi pracujemy od lat.

Wizja

Na każdym kroku podkreślamy, że nie jesteśmy masowym producentem mebli, a manufakturą. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na indywidualne podejście do produkcji mebli i jest to nasza strategia rozwoju, którą chcemy rozwijać. Koncentrujemy się na wzornictwie, jakości i funkcjonalności produktów, a jednocześnie dzięki temu, że prowadzimy firmę rodzinną, łatwiej nam  elastycznie reagować na wymogi rynku i dopasowywać ofertę do Państwa oczekiwań.

Jakość

Na wszystkich kontynentach można zapytać najlepszych architektów wnętrz, dlaczego zdecydowali się na określoną markę. To samo pytanie można zadać jurorom międzynarodowych konkursów, w których nagrodzono niezwykłe produkty. Odpowiedź będzie zawsze taka sama i krążyć będzie najczęściej wokół jednego pojęcia: jakość. ERGOSTYL Sp. z o.o. stawia poprzeczkę jak najwyżej, również gdy chodzi o design, materiał i dbałość wykonania. Dlatego tak często, jak tylko możemy, intensywnie się szkolimy i podnosimy kwalifikacje.

Trwałość

Stawiamy na jakość, a za nią idzie także trwałość. Każdy mebel, który opuszcza naszą manufakturę, jest wielokrotnie sprawdzany pod względem wykonania i użytych materiałów. Dzięki temu, że pracujemy zespołowo, również podczas wdrażania nowoczesnych rozwiązań mamy pewność, że produkt finalny będzie spełniał Państwa oczekiwania. Każdy z zespołu pod kątem zakresu własnej odpowiedzialności sprawdza projekt i pilnuje, by został on wykonany perfekcyjnie. A dzięki temu, że używamy najlepszych materiałów, Państwa meble przetrwają lata.

Wydajność

Zależy nam na jak największej wydajności i Państwa zadowoleniu. Ponieważ pozycjonujemy produkty na poziomie premium, dobrze wiemy, że musimy spełniać Państwa wysokie wymagania. Aby pracować najwydajniej, dbamy o to, by każdy  pracownik był doceniony.  Zredukowaliśmy także kompleksowość w procesach oraz utrzymujemy transparentne relacje z dostawcami i innymi partnerami.

Premium

ERGOSTYL Sp. z o.o. jest liderem w segmencie premium. Projektowane i produkowane przez nas meble charakteryzują się wysoką jakością wykonania i ekskluzywnością. Dla nas marka klasy premium to także wielkie wyzwanie. Zobowiązuje nas do tego, by w swojej perfekcyjności pobijać wszelkie rekordy. Pamiętając o wysoko ustawionej poprzeczce, dokładnie wybieramy materiały i elementy wykończeniowe.

Edukacja

Od ponad 25 lat jesteśmy zaangażowani także w projekty związane z nowoczesną sztuką i kulturą. W ramach podzielonych tematycznie projektów pod wspólną nazwą „Centrum Nowoczesnych Wnętrz” zapraszamy do współpracy artystów i projektantów. Dzięki tej współpracy możemy projektować nasze meble w ten sposób, by były nie tylko funkcjonalne, ale i wizualnie fascynujące.

E.

Firma Rodzinna. Zaufanie i Pasja.

Nasza firma jest firmą wielopokoleniową, nadzorowaną przez nas osobiście. Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy nasze meble. Własnym nazwiskiem podpisujemy się pod naszymi produktami.