Małe jednostki, które razem tworzą coś wielkiego

Poza salonem ekspozycyjnym nasza firma to także nowoczesny zakład produkcyjny z doświadczoną kadrą rzemieślniczą, parkiem maszynowym i infrastrukturą. Zarządza nim Tata, przykładając ogromną wagę do każdego szczegółu. I to jest nasza mocna strona – kilkadziesiąt lat doświadczenia i perfekcjonizm w każdym detalu.

Od siedemdziesięciu lat pomagamy naszym klientom zdobyć meble najlepszej jakości. To dlatego, że na meblach znamy się najlepiej. W końcu od trzech pokoleń zajmujemy się ich produkcją. Wszystko zaczęło się od Dziadka, mistrza stolarskiego Józefa Drygalskiego, który w 1946 roku założył zakład produkcji mebli. Swoją pasją zaraził syna, a jakiś czas temu i my się jej poddaliśmy. Lubimy opowiadać o tym, jak przez lata zmieniała się nasza firma i nie uciekamy od tej zajmującej historii.

W naszym salonie wyeksponowaliśmy historyczne maszyny i urządzenia, które udało nam się zachować – w tym oryginalną piłę taśmową KIRCHNNER LEIPZIG, która zdobyła złoty medal na GRAND PRIX w 1900 roku na targach w Paryżu, stoły stolarskie z imadłami, szafy stolarskie, narzędzia z historią (zdzieraki, tarniki dłuta, żłobaki, strugi, świdry, podbijaki, znaczniki). Przez lata podglądaliśmy przy pracy Dziadka i Ojca, uczyliśmy się od nich wszystkiego o drewnie, okuciach, wykończeniach. Pełni podziwu obserwowaliśmy ich cierpliwość i perfekcjonizm podczas pracy.

1946

2010

W 2010 roku założyliśmy spółkę ERGOSTYL Sp. z o.o. Chcieliśmy odświeżyć naszą manufakturę, nadać jej ducha zgodnego z czasami, w których żyjemy. Otworzyliśmy własny salon ekspozycyjny na toruńskich Stawkach. Na dwóch kondygnacjach o łącznej powierzchni ponad 700 m2 prezentujemy Państwu  inspirujące rozwiązania, światowe trendy w aranżacji wnętrz, nowoczesny design i aktualną kolorystykę mebli.

Ale to nie wszystko. Przede wszystkim doradzamy – odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości, podpowiadamy. Mówimy o kolorach, fakturach, drewnie. Pokazujemy i tłumaczymy sens najnowszych rozwiązań. Wyjaśniamy, dlaczego jakość ma tak duże znaczenie. Nic na to nie poradzimy, że uwielbiamy piękne i doskonałe meble.

Poza salonem ekspozycyjnym nasza firma to także nowoczesny zakład produkcyjny z doświadczoną kadrą rzemieślniczą, parkiem maszynowym i infrastrukturą. Zarządza nim Tata, przykładając ogromną wagę do każdego szczegółu. I to jest nasza mocna strona – kilkadziesiąt lat doświadczenia i perfekcjonizm w każdym detalu.

Ale także olbrzymie wymagania w stosunku do każdego pracownika – od działu projektowego, po dział produkcji aż do dystrybucji i finalnego montażu. Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest terminowość wykonanego zlecenia a jednocześnie jego dokładne wykonanie. Aby sprawdzić, jak wyglądają meble wykonane z taki zaangażowaniem, zapraszamy do naszego Salonu!

2016

2020

Certyfikowany partner niemieckiej fabryki mebli Schueller w Polsce. Dystrybucja marki next125 i schueller C na terenie kraju.

Meblujemy na miarę

Kompetencje

Zawsze podkreślamy, że naszej firmy nie tworzą bilanse i umowy, a ludzie, którzy z nami pracują. ERGOSTYL Sp. z o.o. spośród porównywalnej wielkości przedsiębiorstw z branży wyróżnia się tym, że jest firmą rodzinną. Wszystko, co potrafimy, nauczyliśmy się, obserwując przez 70 lat rynek, próbując nowych metod i udoskonalając nasze meble, tak, by były jak najwyższej jakości. Nasze podejście doceniają partnerzy rynkowi, dostawcy, handel branżowy i profesjonalni rzemieślnicy, z którymi pracujemy od lat.

Wizja

Na każdym kroku podkreślamy, że nie jesteśmy masowym producentem mebli, a manufakturą. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na indywidualne podejście do produkcji mebli i jest to nasza strategia rozwoju, którą chcemy rozwijać. Koncentrujemy się na wzornictwie, jakości i funkcjonalności produktów, a jednocześnie dzięki temu, że prowadzimy firmę rodzinną, łatwiej nam  elastycznie reagować na wymogi rynku i dopasowywać ofertę do Państwa oczekiwań.

Ola Drygalska / Dyrektor handlowy

Artur Drygalski / Prezes Zarządu

Firma Rodzinna. Zaufanie i Pasja

Nasza firma jest firmą wielopokoleniową, nadzorowaną przez nas osobiście. Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy nasze meble. Własnym nazwiskiem podpisujemy się pod naszymi produktami.

Ponosimy odpowiedzialność za naszych klientów, pracowników i środowisko. To podstawa naszej całej działalności.
Projektujemy i wykonujemy meble tak, jak potrafimy najlepiej, wykorzystując całe nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą podczas wielu szkoleń, także zagranicznych.

 

Decyzje, które podejmujemy, nigdy nie są dla nas łatwe, ale zawsze pamiętamy o naszych nadrzędnych celach. Własne umiejętności i wiedzę wspieramy współpracując z zewnętrznymi dostawcami. Dzięki temu jakość naszych usług jeszcze bardziej wyróżnia nas na rynku. Aby zobaczyć efekt naszych działań, zapraszamy do toruńskiego salonu ERGOSTYL.

Jakość to sprawa wymogu

_Jakość

Na wszystkich kontynentach można zapytać najlepszych architektów wnętrz, dlaczego zdecydowali się na określoną markę. To samo pytanie można zadać jurorom międzynarodowych konkursów, w których nagrodzono niezwykłe produkty. Odpowiedź będzie zawsze taka sama i krążyć będzie najczęściej wokół jednego pojęcia: jakość. ERGOSTYL Sp. z o.o. stawia poprzeczkę jak najwyżej, również gdy chodzi o design, materiał i dbałość wykonania. Dlatego tak często, jak tylko możemy, intensywnie się szkolimy i podnosimy kwalifikacje.

Trwałość

Stawiamy na jakość, a za nią idzie także trwałość. Każdy mebel, który opuszcza naszą manufakturę, jest wielokrotnie sprawdzany pod względem wykonania i użytych materiałów. Dzięki temu, że pracujemy zespołowo, również podczas wdrażania nowoczesnych rozwiązań mamy pewność, że produkt finalny będzie spełniał Państwa oczekiwania. Każdy z zespołu pod kątem zakresu własnej odpowiedzialności sprawdza projekt i pilnuje, by został on wykonany perfekcyjnie. A dzięki temu, że używamy najlepszych materiałów, Państwa meble przetrwają lata.

Wydajność

Zależy nam na jak największej wydajności i Państwa zadowoleniu. Ponieważ pozycjonujemy produkty na poziomie premium, dobrze wiemy, że musimy spełniać Państwa wysokie wymagania. Aby pracować najwydajniej, dbamy o to, by każdy  pracownik był doceniony.  Zredukowaliśmy także kompleksowość w procesach oraz utrzymujemy transparentne relacje z dostawcami i innymi partnerami.

Premium

ERGOSTYL Sp. z o.o. jest liderem w segmencie premium. Projektowane i produkowane przez nas meble charakteryzują się wysoką jakością wykonania i ekskluzywnością. Dla nas marka klasy premium to także wielkie wyzwanie. Zobowiązuje nas do tego, by w swojej perfekcyjności pobijać wszelkie rekordy. Pamiętając o wysoko ustawionej poprzeczce, dokładnie wybieramy materiały i elementy wykończeniowe.

Edukacja

Od ponad 25 lat jesteśmy zaangażowani także w projekty związane z nowoczesną sztuką i kulturą. W ramach podzielonych tematycznie projektów pod wspólną nazwą „Centrum Nowoczesnych Wnętrz” zapraszamy do współpracy artystów i projektantów. Dzięki tej współpracy możemy projektować nasze meble w ten sposób, by były nie tylko funkcjonalne, ale i wizualnie fascynujące.

Marka

Marka mebli, na którą stawiamy, to marka premium. Nie interesują nas półśrodki czy działania tymczasowe. Konsekwentnie realizujemy obraną strategię, pamiętając, że biznes rodzinny i podpisywanie się nazwiskiem pod produktami zobowiązuje nas do dbałości o każdy szczegół.

Indywidualizm

ERGOSTYL.PL to marka premium. Świadczy o tym jakość wykorzystywanych materiałów,  szczegółowość wykonania, niezwykły design oraz funkcjonalność. Dzięki temu meble, które proponujemy, są ekskluzywne, a klienci, którzy się na nie decydują, odnajdują w nich własny styl.