Ergostyl
MEBLUJEMY
NA MIARĘ
Dołącz do nas

Search

Ola

Design is thinking

made visual

ERGOSTYL Sp. z o.o. to firma rodzinna specjalizująca się w produkcji mebli na zamówienie pod potrzeby indywidualnego klienta. W opracowywanych wspólnie projektach uwzględniamy potrzeby klientów powiązane z ich preferencjami, stylem życia, oczekiwaniami oraz ergonomią przestrzeni. Wykonujemy kompletny procesem produkcji mebli od projektu do kompleksowej jego realizacji.

Ergostyl to marka premium. Świadczy o tym jakość wykorzystywanych materiałów,  szczegółowość wykonania, niezwykły design oraz funkcjonalność. Dzięki temu meble, które proponujemy, są ekskluzywne, a klienci, którzy się na nie decydują, odnajdują w nich własny styl.

Ola Drygalska
Kompetencje

Zawsze podkreślamy, że naszej firmy nie tworzą bilanse i umowy, a ludzie, którzy z nami pracują. ERGOSTYL Sp. z o.o. spośród porównywalnej wielkości przedsiębiorstw z branży wyróżnia się tym, że jest firmą rodzinną. Wszystko, co potrafimy, nauczyliśmy się, obserwując przez 70 lat rynek, próbując nowych metod i udoskonalając nasze meble, tak, by były jak najwyższej jakości. Nasze podejście doceniają partnerzy rynkowi, dostawcy, handel branżowy i profesjonalni rzemieślnicy, z którymi pracujemy od lat.

Showroom

ul. Andersa / Kniaziewicza 125A
87-100 Toruń, Polska

Karolina Froncz – Lewandowska

Showroom