Małe jednostki, które razem tworzą coś wielkiego

Poza salonem ekspozycyjnym nasza firma to także nowoczesny zakład produkcyjny z doświadczoną kadrą rzemieślniczą, parkiem maszynowym i infrastrukturą. Zarządza nim Tata, przykładając ogromną wagę do każdego szczegółu. I to jest nasza mocna strona – kilkadziesiąt lat doświadczenia i perfekcjonizm w każdym detalu.

Od siedemdziesięciu lat pomagamy naszym klientom zdobyć meble najlepszej jakości. To dlatego, że na meblach znamy się najlepiej. W końcu od trzech pokoleń zajmujemy się ich produkcją. Wszystko zaczęło się od Dziadka, mistrza stolarskiego Józefa Drygalskiego, który w 1946 roku założył zakład produkcji mebli. Swoją pasją zaraził syna, a jakiś czas temu i my się jej poddaliśmy. Lubimy opowiadać o tym, jak przez lata zmieniała się nasza firma i nie uciekamy od tej zajmującej historii.

W naszym salonie wyeksponowaliśmy historyczne maszyny i urządzenia, które udało nam się zachować – w tym oryginalną piłę taśmową KIRCHNNER LEIPZIG, która zdobyła złoty medal na GRAND PRIX w 1900 roku na targach w Paryżu, stoły stolarskie z imadłami, szafy stolarskie, narzędzia z historią (zdzieraki, tarniki dłuta, żłobaki, strugi, świdry, podbijaki, znaczniki). Przez lata podglądaliśmy przy pracy Dziadka i Ojca, uczyliśmy się od nich wszystkiego o drewnie, okuciach, wykończeniach. Pełni podziwu obserwowaliśmy ich cierpliwość i perfekcjonizm podczas pracy.

1946

2010

W 2010 roku założyliśmy spółkę ERGOSTYL Sp. z o.o. Chcieliśmy odświeżyć naszą manufakturę, nadać jej ducha zgodnego z czasami, w których żyjemy. Otworzyliśmy własny salon ekspozycyjny na toruńskich Stawkach. Na dwóch kondygnacjach o łącznej powierzchni ponad 700 m2 prezentujemy Państwu  inspirujące rozwiązania, światowe trendy w aranżacji wnętrz, nowoczesny design i aktualną kolorystykę mebli.

Ale to nie wszystko. Przede wszystkim doradzamy – odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości, podpowiadamy. Mówimy o kolorach, fakturach, drewnie. Pokazujemy i tłumaczymy sens najnowszych rozwiązań. Wyjaśniamy, dlaczego jakość ma tak duże znaczenie. Nic na to nie poradzimy, że uwielbiamy piękne i doskonałe meble.

Poza salonem ekspozycyjnym nasza firma to także nowoczesny zakład produkcyjny z doświadczoną kadrą rzemieślniczą, parkiem maszynowym i infrastrukturą. Zarządza nim Tata, przykładając ogromną wagę do każdego szczegółu. I to jest nasza mocna strona – kilkadziesiąt lat doświadczenia i perfekcjonizm w każdym detalu.

Ale także olbrzymie wymagania w stosunku do każdego pracownika – od działu projektowego, po dział produkcji aż do dystrybucji i finalnego montażu. Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest terminowość wykonanego zlecenia a jednocześnie jego dokładne wykonanie. Aby sprawdzić, jak wyglądają meble wykonane z taki zaangażowaniem, zapraszamy do naszego Salonu!

2016

2020

Certyfikowany partner niemieckiej fabryki mebli Schueller w Polsce. Dystrybucja marki next125 i schueller C na terenie kraju.

Meblujemy na miarę

Kompetencje

Zawsze podkreślamy, że naszej firmy nie tworzą bilanse i umowy, a ludzie, którzy z nami pracują. ERGOSTYL Sp. z o.o. spośród porównywalnej wielkości przedsiębiorstw z branży wyróżnia się tym, że jest firmą rodzinną. Wszystko, co potrafimy, nauczyliśmy się, obserwując przez 70 lat rynek, próbując nowych metod i udoskonalając nasze meble, tak, by były jak najwyższej jakości. Nasze podejście doceniają partnerzy rynkowi, dostawcy, handel branżowy i profesjonalni rzemieślnicy, z którymi pracujemy od lat.

Wizja

Na każdym kroku podkreślamy, że nie jesteśmy masowym producentem mebli, a manufakturą. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na indywidualne podejście do produkcji mebli i jest to nasza strategia rozwoju, którą chcemy rozwijać. Koncentrujemy się na wzornictwie, jakości i funkcjonalności produktów, a jednocześnie dzięki temu, że prowadzimy firmę rodzinną, łatwiej nam  elastycznie reagować na wymogi rynku i dopasowywać ofertę do Państwa oczekiwań.

Ola Drygalska / Dyrektor handlowy

Artur Drygalski / Prezes Zarządu

Firma Rodzinna. Zaufanie i Pasja

Nasza firma jest firmą wielopokoleniową, nadzorowaną przez nas osobiście. Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy nasze meble. Własnym nazwiskiem podpisujemy się pod naszymi produktami.

Ponosimy odpowiedzialność za naszych klientów, pracowników i środowisko. To podstawa naszej całej działalności.
Projektujemy i wykonujemy meble tak, jak potrafimy najlepiej, wykorzystując całe nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą podczas wielu szkoleń, także zagranicznych.

 

Decyzje, które podejmujemy, nigdy nie są dla nas łatwe, ale zawsze pamiętamy o naszych nadrzędnych celach. Własne umiejętności i wiedzę wspieramy współpracując z zewnętrznymi dostawcami. Dzięki temu jakość naszych usług jeszcze bardziej wyróżnia nas na rynku. Aby zobaczyć efekt naszych działań, zapraszamy do toruńskiego salonu ERGOSTYL.

Jakość to sprawa wymogu

Jakość

Na wszystkich kontynentach można zapytać najlepszych architektów wnętrz, dlaczego zdecydowali się na określoną markę. To samo pytanie można zadać jurorom międzynarodowych konkursów, w których nagrodzono niezwykłe produkty. Odpowiedź będzie zawsze taka sama i krążyć będzie najczęściej wokół jednego pojęcia: jakość. ERGOSTYL Sp. z o.o. stawia poprzeczkę jak najwyżej, również gdy chodzi o design, materiał i dbałość wykonania. Dlatego tak często, jak tylko możemy, intensywnie się szkolimy i podnosimy kwalifikacje.

Trwałość

Stawiamy na jakość, a za nią idzie także trwałość. Każdy mebel, który opuszcza naszą manufakturę, jest wielokrotnie sprawdzany pod względem wykonania i użytych materiałów. Dzięki temu, że pracujemy zespołowo, również podczas wdrażania nowoczesnych rozwiązań mamy pewność, że produkt finalny będzie spełniał Państwa oczekiwania. Każdy z zespołu pod kątem zakresu własnej odpowiedzialności sprawdza projekt i pilnuje, by został on wykonany perfekcyjnie. A dzięki temu, że używamy najlepszych materiałów, Państwa meble przetrwają lata.

Wydajność

Zależy nam na jak największej wydajności i Państwa zadowoleniu. Ponieważ pozycjonujemy produkty na poziomie premium, dobrze wiemy, że musimy spełniać Państwa wysokie wymagania. Aby pracować najwydajniej, dbamy o to, by każdy  pracownik był doceniony.  Zredukowaliśmy także kompleksowość w procesach oraz utrzymujemy transparentne relacje z dostawcami i innymi partnerami.

Premium

ERGOSTYL Sp. z o.o. jest liderem w segmencie premium. Projektowane i produkowane przez nas meble charakteryzują się wysoką jakością wykonania i ekskluzywnością. Dla nas marka klasy premium to także wielkie wyzwanie. Zobowiązuje nas do tego, by w swojej perfekcyjności pobijać wszelkie rekordy. Pamiętając o wysoko ustawionej poprzeczce, dokładnie wybieramy materiały i elementy wykończeniowe.

Edukacja

Od ponad 25 lat jesteśmy zaangażowani także w projekty związane z nowoczesną sztuką i kulturą. W ramach podzielonych tematycznie projektów pod wspólną nazwą „Centrum Nowoczesnych Wnętrz” zapraszamy do współpracy artystów i projektantów. Dzięki tej współpracy możemy projektować nasze meble w ten sposób, by były nie tylko funkcjonalne, ale i wizualnie fascynujące.

Marka

Marka mebli, na którą stawiamy, to marka premium. Nie interesują nas półśrodki czy działania tymczasowe. Konsekwentnie realizujemy obraną strategię, pamiętając, że biznes rodzinny i podpisywanie się nazwiskiem pod produktami zobowiązuje nas do dbałości o każdy szczegół.

Indywidualizm

ERGOSTYL.PL to marka premium. Świadczy o tym jakość wykorzystywanych materiałów,  szczegółowość wykonania, niezwykły design oraz funkcjonalność. Dzięki temu meble, które proponujemy, są ekskluzywne, a klienci, którzy się na nie decydują, odnajdują w nich własny styl.

Menu